retentia apei in oganism

Remedii naturiste

Postata de v1g5 cu 11 ani in urma.

pentru un caz garv de retinere de apa in organis, ce remedii naturite sunt, si la ce medic de specialitate?

Raspunsuri (2)

dana

acum 11 ani

vezi un medic homeopat - in functie de complexul de suferinte si tip bolnav se da tratamentul; remediul apis mellifica poate fi de prima intentie - face minuni in edeme - dar sub supraveghere homeopat...

lorena.timis

acum 10 ani

florile de soc,un remediu fff bun! incearca si ai sa vezi ca e bun,astept rasp