Produse pt marirea bustului

Remedii naturiste

Postata de barinica cu 12 ani in urma.

Buan ziua. As dori sa stiu ce produse naturiste pt marirea bustului sunt recunoscute in tara . De asemenea as dori sa stiu daca dupa incetrea unui astfel de tratament exista sansa ca forma sanilor sa se modifice (sa se lase , sa capete dimensiuni diferite). Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Nu exista nici un produs naturist pemtru marirea bustului care sa aiba efect. Altfel nu ar mai exista femei cu sani mici sau cu implant de silicon, nu? Nu dati banii pe astfel de escrocherii, e pacat. Mai bine ii investii in altceva care chiar sa functioneze.