probleme cu respiratia

Remedii naturiste

Postata de Daxya cu 12 ani in urma.

De mica am probleme cu respiratia am fost la diferiti doctori...la plamani nu am absolut nimik...am facut si operatie de polipi acum cativa ani dar uneori simt ca nu respir cum trebuie nici un medic nu stie ce am...poate este pe baza de stres...sau de la alimentatie...cand beau pliculete de cafea 3in1..sau ciocolata calda..sau sucuri sau bomboane mentolate am impresia ca nu mai respir cum trebuie....as vrea totusi sa stiu ce am sa stiu ce sa nu mai consum....

Raspunsuri (1)

Cofeina

acum 12 ani

Nu este nimic mai rau decat cofeina. Cofeina ataca nervii si produce multe probleme in organsim, mai ales la femei si copii care au nervii mult mai firavi decat la barbati.
Probabil deci ca nu ai nimic. Ceea ce observi insa cand bei cafea este doar efectul acestei otravi asupra nervilor tai respiratorii. Deci lasa cafeaua si tot ce contine cofeina, daca vrei sa ramai sanatoasa !
Cofeina e mai rea pt. unii oameni decat dorgurile
Citeste aici
http://caffeineweb.com/?p=15