Plastie fesa stanga

Remedii naturiste

Postata de CojoDany cu 12 ani in urma.

Buna ziua...M-am operat de chist pilonidal acum 1 an de zile si mi s-a facut plastie si respectiv lambou pe fesa stanga...de atunci am toata fesa stanga amortita...si dureri la tot ce tine de sezut din cauza acestei amorteli..practic ma incurca in tot ceea ce fac...nu stiu ce tratament as putea incerca pt refacerea nervilor sau a ce sa intamplat acolo..sa fie iar ca la inceput...daca ma puteti ajuta cu un tratament..va multumesc..

Raspunsuri (2)

CojoDany

acum 12 ani

Imi raspunde si mie cineva?

Toporan

acum 6 ani

Am suferit o trauma asemanatoare si caut acelasi raspuns. Ti-a raspuns cineva sau ai reusit sa te reabilitezi cumva? Te rog spune-mi cum ai progresat. Sanatate!