patrunjel

Remedii naturiste

Postata de mayb_e cu 13 ani in urma.

Buna ! .Am o nelamurire . Care e mai bogat in vitamine si minerale ,raDAcina de patrunjel ,, sau frunzele verzi ? Multumesc

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 13 ani

Ar fi bine sa folosesti atat radacina cat si frunzele. Frunzele sunt recomandate a se consuma zilnic

Amalia

acum 13 ani

Patrunjelul e cunosc ca si "frunze de patrunjel" prin urmare consider ca frunzele verzi sunt mult mai benefice.