medicamente naturiste

Remedii naturiste

Postata de Claudya10 cu 15 ani in urma.

De aproximativ 3 ani,la prescriptia unui medic,iau baraka-450mg si liv.52.As vrea sa stiu efectele secundare ale acestor medicamente daca,sunt luate pe termen lung. Mentionez ca baraka m-a ajutat sa elimin un surplus de kg pe care-l aveam,mi-a ameliorat partial problemele digestive si altele legate de colecist,atac de panica dar,la anumite intervale,ma confrunt iar cu ele. Din pacate nu pot tine constant o dieta sanatoasa care sa potenteze medicamentele.Medicul mi-a recomandat sa le iau atat timp cat vad ca au efect insa,nu m-a lamurit cu efectele secundare. Daca cineva are informatii mai ample despre aceste medicamente,il rog sa-mi raspunda.Multumesc si sanatate!:))

Raspunsuri (2)

Petrescu13110880

acum 15 ani

daca este medicament atunci precis are si contra indicati pe prospect scrie,daca este produs natural in foarte putine cazuri are contra indicati,deci trebuie facuta diferenta.Dar pe piata sunt doar citeva produse naturale valoroase,3 ani e o perioada lunga scrie.Ma voi interesa [email protected]

Claudya10

acum 15 ani

din pacate,in prospecte nu specifica nimic legat de containdicatii.BARAKA este prezentat ca un ulei pur (fara aditivi)din chimen negru iar LIV.52-tablete din pulberi de 19 plante.
Multumesc pt raspuns.Multa sanatate!