imunitatea

Remedii naturiste

Postata de crina monica169008 cu 11 ani in urma.

am un baietel de 3 ani si 4 luni care imi raceste des,nu la-m dat inca la gradinita,am auzit ca ptr imunitate e bun siropul immunal junior,e adevarat?care e cel mai puternic sirop de imunitate?

Raspunsuri (4)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna seara. De cele mai multe ori depinde de organismul fiecaruia la ce substante reactioneaza cel mai bine. In general echinaceea si vitamina C cresc imunitatea. E bine sa consultati si un medic de specialitate IMUNOLOG.

Gaby

acum 11 ani

Buna.Si eu am avut probleme cu baietelul meu cand era mic si i-am dat''''''''Aloe Berry Nectar'''''''' si acesta il poti gasi la distribuitori care distribuie produse pe baza de Aloe Vera.

Gaby

acum 11 ani

Buna.Si eu am avut probleme cu baietelul meu cand era mic si i-am dat''''''''Aloe Berry Nectar'''''''' si acesta il poti gasi la distribuitori care distribuie produse pe baza de Aloe Vera.

cristina,mihalache

acum 11 ani

buna,si eu am copii,marea problema,racesc ,eu recom.tablete cu acerola marca hoyer,se gasesc la prouse bio,va pot ajuta sa le procurati,suna ti ma orican0760293125,garantat sunt bune,copiii mei le ia,sunt micute,bune la gust,au trecut 4luni,copiii mei nu au mai racit.mult succes.