glaucom

Remedii naturiste

Postata de alina1132 cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Ce remedii naturiste pot folosi in Glaucomul primitiv cu unghi ingust cu tensiune intraoculara normala si daca Rutinul ma ajuta?Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Niciunul!! Doar medicamentele prescrise de medic!!

aurora

acum 13 ani

tratamentul pentru glaucom este gratuit . trebuie sa mergeti in fiecare luna la medicul oftalmolog care va ia in evidenta. nu neglijati glaucomul netratat duce la orbire.si eu fac tratament cu picaturi de 8 ani si ma simt foarte bine .