durere

Remedii naturiste

Postata de ion317 cu 13 ani in urma.

am dureri la ambii genunchi cu pocnituri si la incheietura degetelor de la maini. spuneti mi va rog ce pot face sau ce este de facut, cui sa ma adresez. va multumesc

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

Trebuie sa mergi la med de familie care te indruma catre specialist REUMATOLOG.
Cred ca ai reumatism si trebuie sa faci tratament recomandat de specialist: bai sau biocurenti, unguente, analgezice,...depinde ce-ti recomanda. Daca intr-adevar ai reumatism, se face tratament pt ameliorare si pt stoparea evolutiei bolii din 6 in 6 luni, depinde de gravitate. Iti mai poate recomanda medicul analiza sangelui pt a vedea valoare ASLO SAU RADIOGRAFIE. SANATATE SI MERGI LA DR.

ion317

acum 13 ani

multumesc frumos pentru raspuns. asa am sa fac