curatirea colonului

Remedii naturiste

Postata de plant cu 11 ani in urma.

Buna! care dintre cele doua preparate colon help si colon cleanse este mai eficienta mai buna pentru curatirea colonului? multumesc!

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 11 ani

Am folosit Colon Cleanse si am fost foarte multumita. Totul a decurs conform prezentarii.

Colon Help constipa

acum 11 ani

Am folosit amandoua produse si daca nu ai un regim de viata sanatos si daca nu bei cel putin 3 litrii de apa pe zi, risti sa te constipi rau de tot. Asa am patit eu, aveam sangerari foarte mari in timpul scaunului.

Daca ai suficienti banuti, iti recomand acest pachet:

http://***/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_colon/Pachet_Dr._Clark_-_colon-491.html

Este foarte eficient si nu provoaca reactii adverse ca celelalte tratamente!