creatinina crescuta

Remedii naturiste

Postata de membru235045 cu 11 ani in urma.

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un sfat. Exista vreun tratament naturist prin care sa imi scada nivelul creatininei serice? Precizez ca am creatinina 9.48 si nu vreau sa ajung la dialize. Medicul asta imi recomanda. De cativa ani incerc tot felul de remedii naturiste, dar creatinina nu scade. Eu ma simt bine dar analizele nu arata foarte bine.
Multumesc!

Raspunsuri (1)

JOHN

acum 11 luni

Buna ziua , am citit mesajul dumneavoastra vreau sa va intreb cum va simtiiti , ce tratamet ati urmat si cum e creatinina dumneavoastra
Cu multe. Salutari