crampa scriitorului

Remedii naturiste

Postata de tanounic cu 13 ani in urma.

sufar de mai bine de un an de crampa scriitorului. Ce pot face pt a scapa de aceasta afectiune. Am incercat diverse tratamente fara niciun rezultat.

Raspunsuri (7)

Homeopat

acum 13 ani

Exista mai multe remedii homeopate care vindeca o astfel de afectiune de nevindecat cu medicamente chimice. Mergeti la un medic homeopat sau incercati niste remedii.
Daca imi lasati o adresa de email si orasul in care locuiti va pot recomanda niste medici buni.

tanounic

acum 13 ani

Sunt din bucuresti.
Adresa de email este [email protected]

mircea tanasoiu

acum 13 ani

Am gresit emailul. Adresa este [email protected]

tanounic

acum 13 ani

Scuze

Mircea T

acum 13 ani

Imi pare rau ca va anunt dar adresa de mai sus este a mea, si nu am nicio legatura cu afectiunea prezentata. Rog moderatorul sa elimine din acel comment adresa de e-mail: [email protected]

Va doresc multa sanatate!
Mircea Tanasoiu

snae elena

acum 13 ani

Doresc de la " homeopatul "care a scris mai sus un raspuns pentru medici homeopati in Brasov, pentru
tratament "crampa scriitorului"
Adresa mea de e-mail este : [email protected]
Va multumesc anticipat
Cu stima
Elena

.

acum 13 ani

.