Crampa scriitorului

Remedii naturiste

Postata de imoc cu 13 ani in urma.

intrebarecum se poate trata crampa scriitorului?

Raspunsuri (8)

Iuli

acum 13 ani

Nu prea se poate trata, din pacate, dar consultati neaparat un medic neurolog.

imoc

acum 13 ani

Chiar nu se poate trata crampa scriitorului?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 13 ani

Ai fost la neurolog? Ce ti-a zis?

imoc

acum 13 ani

Am ajuns la neurolog.Mi-a spus ca nu se poate vindeca si m-a trimis la psihiatru.Acesta mi-a dat Cipralex 10 mg si Depakine 300 mg.Urmeaza sa incep tratamentul.

imoc

acum 13 ani

cred ca am scapat de crampa scriitorului

mari

acum 13 ani

chiar a dat rezultate? da-mi si mie te rog mult numele doctorului si cum pot lua legatura cu el. Incerc de un an sa scap de aceasta boala.

imoc

acum 13 ani

Intr-o zi cand eram mai relaxat,am putut sa scriu destul de usor,si cu aceleasi caracteristice(cum avem scrisul inainte de a ma imbolnavi.Dar dupa aceea scriu la fel de greu si urat.Doctorul il gasesti la spitalul militar central Bucuresti,sectia psihiatrie,
Vasiliu Octav.Sa ma tii la curent cum te simti.Succes!