ceaiul de soc

Remedii naturiste

Postata de ana-maria143125333 cu 15 ani in urma.

ce parere aveti despre ceaiul de soc.l-aincercat cineva

Raspunsuri (3)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Michiduta,
Iti pot spune despre tinctura de soc, daca te ajuta cu ceva. Sa-mi spui daca te intereseaza.
Ceea ce-ti pot spune este ca trebuie sa ai mare grija cu florile de soc, care in cantitati mari duce la toxicitate.Dozele periculoase sunt de 200 de grame de fruct sau de suc si de 300 de grame de tinctura pe zi.
Numai bine!

alex72131993

acum 15 ani

este f adevarat ca slabesti cu ceai de soc cei drept f greu,dar tot la fel de greu pui eu am incercat,dar tb baut pe stomacul gol cu inghititurui f mici si cat mai cald.bafta sanatate maxima

cristina80886170

acum 14 ani

eu am folosit ceaiul verde pt slabit din farmacii sau plafar e k nu am mai mincat ca inainte iesi mereu afara cu el