ce sa fac in cazul in care am un furuncul care a transms infectia in interiorul corpului si nu iese la suprafata. Mi-e foarte rau.

Remedii naturiste

Postata de cisabelcor cu 11 ani in urma.

EXTREM DE URGENT !Buna ziua. Sunt din Bucuresti, am 55 de ani si multe boli. Acum mai nou am un furuncul urat care nu vrea sa coaca si toata infectia se afla in interiroul corpului. Ma simt foarte rau, mi-e teama sa nu fac septicemie, infectia deja s-a raspandit in corp si doresc sa stiu daca aveti vreun produs in acest sens. La piciorul la care am acel furuncul doar inrosit am si tromboflebita profunda cu trombi, am si varice adanci.. Nu stiu ce sa fac ca sa nu mor. Va rog sa imi scrieti de urgent si sa imi spuneti foarte sincer daca exista vreun tratament pentru mine. Nu am serviciu, sunt foarte bolnava si nu imi permit sa cheltui nici un ban aiurea, deci doar daca exista tratament eficient, va rog sa imi scrieti.
Va multumesc.
Suciu Adriana
[email protected]

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu se poate recomanda un tratament doar pe afirmatiile dumneavostre. Consultul medical este esential.

Deni

acum 11 ani

Incearca un medicament imunostimulator , era mai demult CANTASTIMU facut de Institutul Cantacuzino , dar se pare ca nu se mai face. Trebuie neaparat crescuta imunitatea.

Deni

acum 11 ani

Incearca un medicament imunostimulator , era mai demult CANTASTIMU facut de Institutul Cantacuzino , dar se pare ca nu se mai face. Trebuie neaparat crescuta imunitatea.