Bună seara am 18 ani si vreau sa dau de permis dar dacă învăț ceva uit repede ce trebuie sa iau ca să am tinere de minte ?

Remedii naturiste

Postata de Utilizator11603394195 cu 3 ani in urma.

Ce îmi recomandați sa iau pt tinere de minte

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Sanatatea-mentala/ai-inceput-sa-uitii-iata-ce-poti-face-pentru-imbunatatirea-memoriei_16923