am boala lyme

Remedii naturiste Boala Lyme eritrem migrator

Postata de elena dorina cu 12 ani in urma.

am vrut si am luat argint coloidal dar sunt alergica, ce altceva sa iau fiindca am tot felul de simptome ia rmedicii cred ca sunt nebuna, fiindca la analize nu iese nimic, cred ca ei nu stiu mai nimic despre aceastaboala pacatoasa.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Care sunt simptomele pe care le aveţi şi cine v-a pus diagnosticul de Boală Lyme?

rici

acum 10 ani

Argintul coloidal nu produce alergie.Daca aveti mancarimi la nivelul pielii trebuie sa beti cel putin 1 litru de apa pe zi ca sa dispara mancarimile .Din cauza argintului coloidal se disloca multe toxine din organism iar daca nu beti apa suficienta ca sa l-e eliminati,ele se reloca in alta parte producand mancarimi. Multa sanatate.