tratament pt. arsuri la stomac

Refluxul gastroesofagian

Postata de cornelia2002 cu 13 ani in urma.

arsurile la stomac si refluxul gastroesofagian se pot trata?eu iau de 7ani omeran ca sa nu am arsuri ,e in regula?

Raspunsuri (3)

dr. demian marcel

acum 13 ani

nu se foloseste acelai medicament ani la rand deoarece devine obisnuinta si nu mai reactioneaza organismul

bork

acum 13 ani

ce vorbesti tu mai eu i au dinaintea erii noastre omeran si nu am nic ba dimpotriva am nevoie da acu ma lasi

danubia

acum 13 ani

si eu stiu ca nu se ia omeran la infinit, trebuie evaluat tratamentul periodic si mentinuta starea de bine prin regim alimentar adecvat