titlu intrebare

Refluxul gastroesofagian

Postata de cumintza cu 13 ani in urma.

Buna ziua am revenit! Va rog sa ma credeti dar in toata C-ta nu am gasit Dr. gastroenterolog!Am fost la un cabinet particular pt a-mi face analize,mai amanuntite sa vad de un degaj mirosu.Am facut o serie de analize pe langa faptul ca am dat foarte multi bani pe analize culmea ironiei nu am nimic!"analize bune,pacientul mort"!Mi-au dat niste pastile pt stomac Sab Simplex 80mg,Espumisan si Imodium si regim.Am luat pastilele si am tinut si un regim si nici o schimbare.Am mancat intr-o zi mai consistent si numai simteam mirosul,cand nu mananc 2-3 ore mirosul reapare,vreau sa imi recomandati ce sa fac in situatia asta?Vreau sa va intreb de ce cand mananc mai consistent numai degaj mirosu?Si cand nu mananc,mirosu apare?Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Este imposibil sa nu existe sectie de gastroenterologie la spitalul judetean. Daca nu, veniti pana in Bucuresti.

cumintza

acum 13 ani

Spuneti-mi la ce spital,cabinet va gasesc?un program, nr de tel pt programare?
Sa stiu pe unde sa caut!

Iuli

acum 13 ani

Eu nu sunt medic gastroenterolog. La policlinca de care apartineti ar trebui sa fie o sectie de gastroenterologie. Daca nu, trebuie sa fie la spitalul din Constanta. Acesta are si site: www.spitalulconstanta.ro si puteti suna sa intrebati. Daca nu, puteti veni in Bucuresti unde cu siguranta veti gasi un medic gastroenterolog. Va trebuie doar o trimitere.