stomac

Refluxul gastroesofagian

Postata de gusty_augustina cu 12 ani in urma.

va multumesc,doctorul mi-a prescris ospamoz1000mg,lekoklar500mg,omeran20mg le iau mereu dar am mari si dimineata pe nemancat imi vine sa vomit

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi indicat de respectati presciptia medicului, sa luati omeran pe nemancate. efecte secundare digestive (senzatie de greata, varsaturi) pot fi intalnite in cazul administrarii acestor antibiotice.