Stari de rau,disconfort partea stanga?

Refluxul gastroesofagian

Postata de MembruMobileApp1503602666 cu 6 ani in urma.

De o luna de zile prezint o stare discomfort in partea stanga jos,palpitatii,picioare reci,maini tremurande,lichid in gat vascos cu miros urat,strat alb pe limba,scaun la doua zile,rau dimineata o stare ciudata...nu am dureri..arsuri.Toate astea dupa un esec profesional..dupa o mare suparare.Zi de zi rau simt ca imi pierd controlul...simptome noi

Raspunsuri (1)

Virtan Raluca

acum un an

Am și eu o nelămurire am 26 de ani sunt mama la doi copii amândoi prin cezariana.. de 3 ani de când am născut fetita am disconfort in partea stângă jos a abdomenului ... Și de un an mă deranjează tot mai tare și pe lângă asta am și stări de râu fie că mănânc fie că nu dureri de stomac pierderi de echilibru și arsuri și durere foarte mare in partea stângă jos aprobate la ovare... Am fost la mecidi ginecologi am făcut analize și toți îmi spun că nu am nimic... când am făcut ecografie la ovare in locul unde mă doare am văzut ceva de mărimea unei nuci și mi sa spus că am receala... Mi sa recomandat ovule și pastile dar dureri tot am și ince foarte tare și pornește și pe picior in jos uneori... Ce poate fii..