senzatie corp strain in gat

Refluxul gastroesofagian

Postata de roxana401 cu 10 ani in urma.

De ceva timp am senzatia de corp strain in spatele amigdalei drepte.In urma unui consult ORL mi s-a spus ca nu am nimic,analizele(ASLO,fibrinogen,etc)au iesit bine.Am facut ecografie tiroida,aceasta e in limite normale.Am fost la psihiatru mi-a recomandat coaxil sialprazolam.Senzatia e aceeasi.Uneori mi-e teama ca o sa ma inec cu alimente sau ca n-am aer.Va rog dati-mi un raspuns

Raspunsuri (4)

Any

acum 8 ani

Luati antibiotic augmentin, timp de 5 zile; poate a-ti fost infectata cu un stafilococ sau streptococ, bacilii acestia dau astfel da stari su suparari; in urma unor exudate bune,facute cu adevarat bine, apar la analiza si se va da tratamentul in functie de microb. Sanatate

Utilizator11614423202

acum 3 ani

Am aceasi sentiment si probleme cred ori sa fie din cauza naor ori inima are probleme ori din cauza sistemul imunitar prea cazut

Hunterepico

acum un an

Am aceeași problemă am fost la doctori la ORL nu mia găsit nimica am luat multe antibiotice dar degeaba am senzație de un străin în gât și mi se usucă gatul când fumez

Utilizator11603831192

acum un an

la fel si eu...ce putem face?