refluxul gastroesofagian

Refluxul gastroesofagian

Postata de florin1234 cu 10 ani in urma.

buna ziua domnu doctor ma numesc florin si am 16 ani....dmnu doctor am o problema, in urma cu 3 saptamani am inceput sa simt ca un fel de nod in gat care ma face sa inghit tot timpul si parca respir mai greu am incercat sa iau tamtum verde si tot nu mia trecut acuma dupa 3 saptamani a aparut alta problema parca ma simt mai plin si ragai des ce poate fi ? datimi un sfat pentru ca numi trece nici de cum am fost la medicul de familie si mia dat triferment si dicarbocalm dumneavoastra ce ma sfatuiti sa le iau sau nu ? astept rasp va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este important sa observati efectul tratamentului indicat de medicul de familie.