reflux

Refluxul gastroesofagian

Postata de ilcu cu 13 ani in urma.

se pare ca nu are nimeni raspunsul.macar ceva tratamente incercate si cu rezultate exista?

Raspunsuri (2)

C

acum 13 ani

Imi pare rau sa vad cat esti de disperat. Crede-ma ca merita sa incerci cu Seltraz de 40 mg. La mine a functionat. Trebuie sa iei macar 2 saptamani la rand chiar daca iti dispar simptomele, trebuie continuat. Tine cont ca si regimul alimentar conteaza enorm.
Inca o data..MULTA SANATATE!

ilcu

acum 13 ani

multumesc pt sfat apropo sant de genul feminin