Redacib

Refluxul gastroesofagian

Postata de Adriana351 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Sufar de dischinezie biliara si reflux esofagian..Este indicat sa iau REDACIB?
Va multumesc..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Da, este indicat in refluxul gastroesofagia. Il puteti utiliza cu incredere.

dana

acum 10 ani

Buna ziua,

Am dureri puternice in capul pieptului, ma ustura, nu pot inghiti si simt ca si atunci cand trag aer ma doare. iau de 2 zile redacib cu motilium. astazi am ameteli puternice si simt cum se invarte totul in jur. din cauza lui este?

multumesc.