Pansament stomac

Refluxul gastroesofagian

Postata de alin2010 cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Acum 2 zile am avut o operatie in gura. Iau medicamentele Ospexin si Aulin care imi provoaca arsuri de stomac foarte puternice. Ce medicament se recomanda sa iau pt ami proteja stomacul si de a reduce arsurile? Mentionez ca nu vreau medicament gen omez pt ca am luat acum 2 ani si a avut efecte secundare. imi trebuie o pastila care se inghite pt ca nu pot sa dizolv in gura pastile din cauza ca am limba imflamata. Multumesc.

Raspunsuri (2)

ayanna

acum 13 ani

..eu pentru protectia stomacului am luat controloc..sanatate multa!!!

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului