Nod in piepsau cum se mai spune in lingurita

Refluxul gastroesofagian

Postata de membru185323 cu 11 ani in urma.

Spuneti-mi va rog de ce de vreo saptamina am un nod in piept(in lingurita cum se spune in popor)mai ales dupa ce maninc,am fost racit acum 2 saptamini si mam tratat dar dupa citeva zile otita sa pornit,am tratat otita si am deja nod in piept,ce poate fi?ajutati-ma va rog mult/!!!Mersi mult

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul de familie ( sau internist) pentru o evaluare corespunzatoare.