MANA STANGA

Refluxul gastroesofagian

Postata de carmen carmen carmen cu 13 ani in urma.

BUNA SEARA! AM FURNICATURI IN MANA STANGA CARE PORNESC DE LA UMAR PANA IN VARFUL DEGETELOR.VREAU SA MENTIONEZ CA IMI AMORTESTE SI IMI INGHEATA TOATA MANA.MA DOARE FOARTE TARE UMARUL SI SPATELE IN PARTEA STANGA .POATE AVEA LEGATURA CU PLAMANUL? CARE AR FI CAUZA? VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Raspunsuri (5)

mirela

acum 13 ani

Posibil sa aiba legatura cu coloana cervicala faptul ca iti amorteste mana si simti furnicaturi .consulta un medic .

constantin

acum 13 ani

Terapia complementara e o solutie-0722344290

miki

acum 13 ani

indicatul un medic neurolog.sanatate

Ana

acum 13 ani

Pana vei reusi sa faci alte investigatii incearca sa mananci mai nulte mere si legume verzi sau sa iei pastile de magneziu.

mihaela 2

acum 12 ani

am furnicaturi in mina stiga am facut o electro miograma si mi_a sa spus ca am un nerv care este blocat la incheietura miini am fost la doctor si mi sa spus ca trebuie operatie pt desfundarea canalului electro miograma mia calculat viteza singelui care trece prin artere si valorea normala ar fi da 60 miligrame pe secunde iar eu am a de 30miligrame pe secunda am probleme cu tensiunea