intoleranta B complex

Refluxul gastroesofagian

Postata de rodica59108828 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, va rog un sfat: mi s-a prescris B complex, il iau dupa mincare si dupa 5 minute imi vine inapoi mirosul si gustul de medicament toata ziua; ce ma sfatuiti ?
nu pot sa ma lipsesc de cura cu B comlex; si va rog sa-mi spuneti cit timp se face cura
Cu multumiri, Stan R..

Raspunsuri (4)

vitamine toxice si inutile

acum 12 ani

ca multe alte medicamente si aceste "vitamine" sunt toxice si nefolositoare, se vede dupa efectele pe care le aveti. Va recomand sa le aruncati la gunoi.

daniela

acum 12 ani

Aceste probleme pot disparea in cazul in care apelati la produse naturiste, cum ar fi http://www.vitamine-naturiste.com/11_Mega-B-Complex.htm; Puteti citi mai multe si pe www.cali.ro.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

aceste manifestari au aparut de la inceputul administrarii acestui preparat sau inainte?

rodica59108828

acum 12 ani

Stimate D-na Dr.Cristian Irina, aceste manifestari apar numai la administrarea B comlex, am incercat si alta data si am avut aceleasi simtome; astept un sfat si in legatura cu durata unei cure cu B complex. Cu multumiri, Stan R.