Gust amar

Refluxul gastroesofagian

Postata de Mariana2208 cu 8 ani in urma.

Buna ziua, am 49 de ani si acum un an am fost operata de colecist, nu mananc gras, prajeli etc. De azi dimineata am un gust amar in gura si simt ca orice mananc are un gust amar. La pepene de exemplu gustul amar s-a accentuat ff rau. Ieri am mancat o conserva de ton cu porumb si astazi un covrig. Nu am luat alte medicamente in afara de hepatoprotect.Ma puteti ajuta cu un sfat ? De la ce ar putea fi ? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11641924247

acum o luna

Bună ziua,cum ați rezolvat cu gustul amar,si eu am aceeași problema, și poate ma puteți ajuta cu un sfat.Va mulțumesc și multa sănătate va doresc.