ESOFAG BARRET

Refluxul gastroesofagian

Postata de carmen carmen carmen cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA! AM FOST DIAGNOSTICATA CU ESOFAG BARRET SI ULCER GASTRIC.DE 2 ZILE AM UN NOD IN GAT SI O DURERE IN ESOFAG.MA PUTETI LAMURI CU ACEASTA PROBLEMA? ARE LEGATURA CU ESOFAGUL BARRET? AM SI REFLUX GASTROESOFAGIAN.VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Raspunsuri (6)

constantin

acum 13 ani

Cunosc terapii complementare care te pot ajuta.Transmite e-mailul,telefonul si orasul unde locuiesti.

Ovidiu

acum 12 ani

Buna ziua,

Te rog a-mi trimiti si mie tratamentele ce pot fi facute pentru esofag barett.
[email protected],0722936362.

Multumesc frumos !

Haiduc Stefan

acum 13 ani

Recomand tratament cu argilă. Cauta pe net. Incepe cu articole din rev. "Formula AS"

Constantin I

acum 12 ani

http://www.chirurgul.ro/2008/08/04/crioablatia-tratament-eficace-in-esofagul-barrett

Bacaoanu Doina

acum 10 ani

O doamna de 94 de ani îmi spune ca are dureri de spate. Din cauza ulcerului esofagian. Ce legătura are, nu cunosc multă medicina .multumesc anticipat pt răspuns.

alexandru

acum 9 ani

ma numesc alexandru , sunt din Slatina-Olt ,i-mail [email protected],doresc sa stiu dumneavoastra la ce spital faceti endoscopia ptr control ?, ce simptome aveti ?,ce tratamente faceti?,eu am uneori dureri in piept,si foarte des in spatele sternului.nr meu de tel este ;0766481617