dureri in gat

Refluxul gastroesofagian

Postata de creea cu 11 ani in urma.

am o iritatie in gat atunci cand beau apa cu lamaie si ma ustura gatul.nu prea am avut probleme cu gatul, in afara de mici raceli, dar pe care le fac f rar, nici macar o data pe an, ptr ca sunt f atenta cu sanatatea mea,iar igiena este dusa la extrem, chiar. arareori , imi vine un gust f rau in gura, ceva ce seamana cu carnea stricata, dar fara sa fi mancat ceva inainte, ci pur si simplu.nu stiu ce as putea sa fac si ce problema ar putea fi.daca ma puteti ajuta, va rog mult!! va multumesc !

Raspunsuri (2)

creea

acum 11 ani

VA MULTUMESC F MULT! VA VOI CONTACTA INTR -UN VIITOR APROPIAT!

Adi Dusa

acum 10 ani

Aceeasi problema o am si eu , ma ustura-n gat seara mai ales cand vorbesc , trebuie sa faci gargara cu apa calda si sare , daca rezisti si sa iei niste pastile cum ar fi decasept . Succes !