dureri de stomac noaptea

Refluxul gastroesofagian

Postata de cu 15 ani in urma.

-de cel putin 2 ani in timpul nopti am dureri forte mari si in timp ce visev ceva care nici macar nu pot sa imi aduc aminte ma sperii si simt durerile de stomac Nu intelev cum functioneaza sistemul dumneavoastra imi vin eruari de trabsmitere a mesajelor-

Raspunsuri (2)

rodica109119930

acum 15 ani

Buna ziua!

Ar fi indicat sa faceti niste analize specifice in zona digestiva si in special la stomac si duoden (tranzit baritat, radiografie abdominala pe gol, testul pentru Helicobacter pilori) pentru a sti exact care este problema cu care va confruntati.

Exista remedii si metode naturale care va pot ajuta foarte mult in ameliorarea acestor simptome. In cadrul Centrului nostru Naturist de Evaluare a Sanatatii folosim astfel de metode noninvazive, nedureroase cu rezultate foarte bune. Ma puteti contacta pe adresa de mail [email protected]

Cu respect, Dr. Adelina Gutan www.centrunaturist.ro

ana-maria17

acum 14 ani

buna de ceva vreme am niste dureri in partea dreapta inferioara a stomacului .care se diminueaza dupa defecatie sau eliminare de gaze.ma simt balonat si scaunele alterneaza constipatie si diaree dar nu tot timpul ,va rog sa-mi spuna cineva cam despre ce ar putea fi vorba.am facut prin 2005 o consultatie colonoscopie dar mi sa sa zis ca nu e nu stiu ce.si mi sau dat numai niste calmante si regim.dar durerile si simptomele dispar o vreme si reapar cateodata durerea mai radiaza prin burta si in partea stanga dar se localizeaza in partea dreapta .va multumesc astept raspuns