doresc un sfat

Refluxul gastroesofagian

Postata de Membrucigms cu 10 ani in urma.

am o intebare, de vreo 2-3 ani i se usuca in timpul noptii trahea sau beregata, ma simt ingrozitor, ma tezesc la 4 diminata cu limba uscata si beregata la fel, dar ma simt si ametit ,apoi nu mai adorm. ce sfat imi dati. email [email protected]

Raspunsuri (2)

Dr. Oana Panfir

acum 10 ani

Pentru un consult amanuntit si investigatii suplimentare, va astept la cabinet (puteti veni si cu bilet trimitere catre medicina interna): Clinica Santee Consult, str. Tepes Voda, nr 60, tel 021 326 10 11 si 0723.355.573 Bucuresti

Lavinia

acum 10 ani

ai incercat sa faci o cura de detoxifiere/deparazitare cu nuca neagra, pelin si cuisoare? Poate organismul este plin de toxine si din aceasta cauza ai aceste simptome. Incearca sa ai un stil de viata mai activ, fa sport si consuma minim 2 litrii de apa pe zi!