de la deny

Refluxul gastroesofagian

Postata de deny montana cu 13 ani in urma.

as vrea si eu un raspuns daca se poate se poate trata hernia hiatala pe cale naturista?

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Da, dar mergeti cel mai bine la un medic homeopat cu experienta, care practica homeopatia clasica
ca de ex. Dr. Ileana Randasu, Dr. Silvia Nedelcu, Dr. Dumitrescui Ioan - Bucuresti,
Dr. Doina Pavlovschi (Buzau), Dr. Jurj Gheorge (Timisoara), Dr. Raceanu (Iasi)