Bună dimineața mă doare stomacul destul de tare de vreo 3 zile

Refluxul gastroesofagian

Postata de Utilizator11607665721 cu 3 ani in urma.

Bună dimineața mă doare stomacul destul de tare de vreo 3 zile, am. Măncat banane, am. Băut ceai de mentă am. Luat De marți seara a început să mă dupere stomacul, joi am băut o pastilă de "naldorex, și una de ketonal duo nu mi-a trecut, nici cu ceai de mentă nici covrigi uscaț ce pot face?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/cum-sa-scapi-de-durerea-de-stomac-5-solutii-rapide_15697