Bătăi puternice in burta

Refluxul gastroesofagian

Postata de MembruMobileApp1501493411 cu 6 ani in urma.

Am inceput de cateva zile sa simt niste bătăi în burta ...Am ameteli ,nu pot sa mănânc ,nici sa dorm nu prea pot ,ciclu imi vine mereu cu intarziere (o sapt ,ba chiar 2 ,mai tarziu) ,dureri foarte mari de burta ,imi tot curge o secretie alba ,tin sa mentionez ca am facut sex Dar uneori fara a fi protejat ....puteți sa mi spuneți va rog daca as putea fi însărcinată ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094