Simt nevoia de incordare ?

Reactii blocaj neuromuscular

Postata de Galina cu 6 ani in urma.

Buna ziua , de mai bine de 3 saptamani simt nevoia constanta de a-mi incorda muschii piciorului . Mentionez ca inainte de asta aveam aceiasi problema la maini . In general apare seara cand stau in pat relaxat .

Raspunsuri (2)

Galina

acum 6 ani

Mentionez ca am 19 ani .

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sanatatea-mentala/ticurile-boala-ticurilor_7777