Mă poți ajuta cumva cineva ?

Rana cu septicemie

Postata de Utilizator11617909978 cu 3 ani in urma.

Bună seara, am o problemă destul de gravă din punctul meu de vedere, am avut câteva bubițe cu apă, bănuiesc că era cu apă nu știu erau mici pe penis iar una dintre ele le-am spart, mare greșeală pentru că a început o rană acolo, am avut contact sexual iar după aceea a început să se extindă rana, am cumpărat un gel pentru a cicatrizant rana dar problema e că acum au apărut mai mult bubițe de jur împrejurul răni, menționez că rana nu sa vindecat și stă acolo de 4-6 zile, vă rog din tot sufletul să-mi dați un sfat, am 19 ani, vă mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958