lipsă de aer şi durere în piept?

Raceala

Postata de nickname3 cu 7 ani in urma.

salut, acum 2-3 săpt. a început să apară senzaţia de lipsă de aer.
în urmă cu o săptămână am fost la medicul de familie şi mi-a prescris claritromicină, parasinus penta.
în urma ultimului control medicul de familie a spus că încet mă vindec, şi că problema ar fi fost o răceală.. da'' de ieri seară simt o presiune în piept.
ps: sunt fumător şi mă tem să nu fie ceva grav

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1480412107

acum 7 ani

hei la fel am patit si eu am avut o raceala netratata te poti duce sa iti faci niste investigatii

Utilizator11644321852

acum 2 ani

Bună ziua! Am 31 de ani și de CV timp nu am aer suficient am o neliniște care nu pot sa dorm . Îmi puteți da un sfat va rog?