Buna am o intrebare?

Raceala

Postata de Utilizator11539752436 cu 5 ani in urma.

Buna, am o intrebare, am un bebe de 7 luni si tuseste si ii curge nasul, are febra. ii ies dintii. de ce ii curge nasul si tuseste/ ce pot sa ii dau?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/probleme-cauzate-de-mucusul-din-nasucul-copiilor_12732