Bebe 2 luni fără o zi?

Raceala

Postata de Elena cu un an in urma.

Bună ziua. Am și eu un bebe de 2 luni fără o zi care a răcit, năsucul înfundat și tuse seacă, năsucul îl curăț cu ser și pompita dar pt tuse ce aș putea sai dau? Menționez ca mia făcut doar o data temperatura și de tușit maxim de 10 ori într-o zi și ochii îmi mai lăcrimează dar nu tot timpul. Vă mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/cum-ajuti-copilul-cand-are-nasul-infundati_12731