Internare in spital?

Purpura trombocitopenica imuna

Postata de Gruia Cristiana cu 2 ani in urma.

De o saptamana stau in spital pe motiv ca am sangerat abundent din zona genitala si mi au aparut niste pete rosii ca intepaturile pe picioare.
La analize mi s a spus ca am trombocite scazute.Punctia din maduva descrie ca n am niciun fel de boala grava.Cat se sta internat in spital adica mai mult de 2 saptamani?

Raspunsuri (1)

RAMONA tănase

acum un an

Vă rog mult dacă îmi puteți spune aveți aceste pete ca niște înțepături așa pe picioare?Asa mi-au apărut și mie dar mai multe pe piciorulstang...oare ce poate fi??