am o pata mare pe limba si la varf e un pic adancita ca si cum ar fi despicat sa fie eczema psoriaz?

Psoriazis Eczema

Postata de Utilizator21563364656 cu 4 ani in urma.

Buna vin aici cu o problema mare de cateva luni am o eczema psoriazis naiba stie de la ce este este limba toata galbena si pe dunga la limba e un pic despicata cat de grav poate sa fie ? ce problema este? problema ca eu inca nu lucrez si medicul de familie nu credca iti da bilet de trimitere sa fac analizele sa stiu ce am ca sa pot lua medicamentatia imi puteti da un sfat ceva ce am pe limba de la ce este are deja aproape 2 luni :(

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/semne-de-boala-la-nivelul-organismului_8965