Tulburarea Obsesiv Compulsiva

Psihologie si psihoterapie Tulburari de tezaurizare Tulburare obsesiv-compulsiva

Postata de mirela295 cu 15 ani in urma.

Mi-ar face placere sa discutam pe aceasta tema. Sunt bolnava de OCD.
Daca doriti sa ne spunem pasurile,cunosteti tehnici de psihoterapie, medicamente care au dat rezultate va astept pe forum.

Multumesc

Raspunsuri (2)

mirela295

acum 15 ani

Mi-ar face placere sa discutam pe aceasta tema. Sunt bolnava de OCD.
Daca doriti sa ne spunem pasurile,cunosteti tehnici de psihoterapie, medicamente care au dat rezultate va astept pe forum.

Multumesc

mongoleza62

acum 15 ani

In urma cu ceva vreme si eu am fost diagnosticat cu OCD.
Negasind foarte multe informatii pe site-urile din Romania, m-am gandit sa creez un site in speranta ca acesta ar putea fi de ajutor multora dintre noi.
Pentru cine este interesat adresa este:
www.ocdadvisor.tk
Siteul contine atat informatii utile despre OCD (Descriere, Cauze, Tratamente, Articole) cat si Forum, Chat, etc
Adresa de mail este [email protected]