timiditate

Psihologie si psihoterapie

Postata de pshihologie si pshihoterapie cu 11 ani in urma.

buna am o problema si nu stiu cu sa scap de ia nu pot comunica cu fetele care imi plac cind le vad parca inghet nu stiu ca sa le vorbesc sunt foarte timid va rog un sfat

Raspunsuri (1)

Gabriela Gusoi

acum 10 ani

Puteti apela la ajutorul unui psihoterapeut pentru cateva sedinte de dezvoltare personala, de valorificare a resurselor personale, de imbunatatire a stimei de sine, astfel incat sa aveti mai multa incredere in capacitatea dvs de a purta o discutie cu reprezentantele sexului opus, mai ales atunci cand va simtiti atras de cineva. Daca sunteti din Bucuresti, va stau la dispozitie .

Toate cele bune,
Psih.Gabriela Gusoi
e-mail:[email protected]
Bucuresti