somn si oboseala

Psihologie si psihoterapie

Postata de andalucat cu 13 ani in urma.

E normal sa te trezesti obosita in fiecare dimineata,sa pui capul pe perna si sa adormi aproape instantaneu,sa te pui cica sa te odihnesti dupa-masa sambata sau duminica si sa adormi langa copil 3ore?E normal la 35 ani?beau o cafea seara la 8 si nu are nici un efect.Vreau sa nu mai fiu dependenta de somn.Se poate asa ceva?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Fa-ti niste analize mai ales hepatice si endocrinologice. Daca totul e ok, probabil ca nu ai de ce s at eingrijorezi.

ochi negri

acum 13 ani

Sau poate esti pur si simplu extrem de obosita,sistemul tau nervos nu mai rezista.Asta in ce priveste somnul.In legatura cu oboseala nejustificata,pot fi multe cauze.

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa Kangen, produsa de un echipament japonez, revolutionar.
Sigur va rezolva problema dv si multe alte probleme de sanatate.
Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare va stau la dispozitie.

Psih. Ioana Panculescu

acum 13 ani

normal e un termen atat de relativ
Cred ca o dezvoltare personala te va ajuta,Incepe o psihoterapie!