sfat

Psihologie si psihoterapie

Postata de manuela84 cu 14 ani in urma.

cum sa fac sa imi controlez emotiille?
am un examen de dat important pt mine, am mai incercat pana acuma dar am picat de 3 ori deja, cand sunt in sala parca e totul nou, nu mai sunt sigura de nimic, e ca si cum nu am invatat deloc, nu mai stiu ce sa fac, daca ma poate sfatiu careva.
multumesc

Raspunsuri (1)

roxana

acum 14 ani

la fel patesc si eu deaia am luat 5 la biologie desi miam invatat si ma ascultat o colega si stiam perfect dar de frica am uitat tot...se poate face cv in legatura cu asta?