se termina prea repede

Psihologie si psihoterapie

Postata de [email protected] cu 10 ani in urma.

buna am si eu nevoie de un sfat am un iubit de un an si ne itelegem bine dar avem o mica problema.Dupa caz ar fi ca ejaculeaza foarte repede si nu inteleg de ce ,care ar fi cauza in care ma aflu acuma /Iubitul meu nu ma atinge in timpul actului sexual sau sa ma sarute el se simte bine din cite vad eu dar nu inteleg comportamentu lui fata de mine in timpul actului sexual si ejacularea in scurt timp astept raspuns va rog mult ajutatima sa inteleg ce se intimpla

Raspunsuri (2)

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Tulburari de dinamica sexuala. Prietenul dumneavoastra poate avea probleme de acest gen care pot avea mai multe cauze. Pot fi cauze de natura psihica sau cauze de natura organica. Acestea trebuie investigate. In acest caz s-ar recomanda un consult la un medic urolog si un consult la un psiholog. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )

georgescu

acum 8 ani

buna ziua spunetimi si mie ce sa fac ca ma termin foarte repede nu dureaza nici 2 min .