psihologie

Psihologie si psihoterapie

Postata de cu 15 ani in urma.

buna ziua.as avea si eu o intrebare.cum se poate trata sau ce se poate face in situatia cind ai tot timpul ,sau noaptea cind dormi, auzi tot felul de vorbe de rau ,ca cineva iti vrea raul,etc.aceste vorbe le auzi in minte. ce ma sfatuiti sa fac.

Raspunsuri (4)

acum 15 ani

buna ziua.as avea si eu o intrebare.cum se poate trata sau ce se poate face in situatia cind ai tot timpul ,sau noaptea cind dormi, auzi tot felul de vorbe de rau ,ca cineva iti vrea raul,etc.aceste vorbe le auzi in minte. ce ma sfatuiti sa fac.

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna trexy
Incearca sa faci o vizita la psiholog, poate te ajuta
Numai bine

Pompiliu2

acum 15 ani

salut,trexy mergi numaidecit la un psiholog si poate mergi si la biserica,am auzit cindva un caz asemanator si a biserica aajutat-o pe persoana data.Numai bine

catalin_ing

acum 15 ani

LA FEL CA MARIA-GABRIELA DUTE LA BISERICA POATE SA FIE O FAPTA RAUTACIOASA A CUIVA. NIMAI BINE